keck-medicine

Akkreditált klinikai gyakorlat a Keck School of Medicine of University of Southern California-n, LA (USA) (Hi: március 31.)

A Keck School of Medicine of University of Southern California második alkalommal fogad 4 szegedi végzős orvostanhallgatót 2 hónapos szakmai gyakorlatra 2021 február-márciusában. A pályázat beadási határideje: 2020. március 31.

A program elérhető bármely magyar és angol nyelvű képzésben résztvevő hallgató számára, aki szeretné a hatodéves gyakorlatok egy részét egy amerikai kórházban eltölteni, melyet itthon is elfogadnak gyakorlatként.

Adatlapok:

Pályázati felhívás 2020/2021 (angol) >>>

Jelentkezési lap 2020/2021 (angol) >>>

Pontszámítási útmutató (magyar) >>>

Pontszámítási útmutató (angol) >>>

A pályázat beadási határideje: 2020. március 31.

További információ: Sasi-Pokriva Eszter, külügyi főelőadó, SZTE ÁOK Dékáni Hivatal,

E-mail: sasi-pokriva.eszter@med.u-szeged.hu

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.