Meghívó Dr. Tombácz Dóra habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. TOMBÁCZ DÓRA, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Orvosi Biológiai Intézet, Szeged)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. május 14. (kedd) 09:00 óra

Címe: Genomics and gene technology

Helyszín: SZTE ÁOK Nagy Oktatási Központ előadóterme (Szeged, Dóm tér 13.)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. május 14. (kedd) 10:00 óra

Címe: Genomika és géntechnológia

Helyszín: SZTE ÁOK Szemészeti Klinika Tanterme (Szeged, Korányi fasor 10-11.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. május 14. (kedd) 13:00 óra

Címe: Vírusok gén expressziójának multiplatform analízise/Multiplatform analysis of viral gene expressi-ons

Helyszín: MTA Szegedi Területi Bizottság Székháza, 110-es terem (Szeged, Somogyi u. 7.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

DSC_0386_keskeny

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 2022. november 16-18. között rendezte meg a helyi TDK Konferenciát.

DSC_0152

Minden idők legnépszerűbb, legsikeresebb TDK Estjét szervezték meg 2022. november 16-án este a Szent-Györgyi Oktatási Központban