Ministry_of_Health_Israel

Tények oktatásunk nemzetközi színvonaláról

Az izraeli Egészségügyi Minisztérium tájékoztatása szerint a 2014-2018 között lezajlott diplomahonosítási vizsgákon az EU országokban végzett orvosok közül toronymagasan a Magyarországon diplomát szerzettek szerepelnek a legeredményesebben, megelőzve olyan országokat, mint Németország és Olaszország.

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.