Meghívó Dr. Tárnoki Ádám Domonkos habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. TÁRNOKI ÁDÁM DOMONKOS, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SE Radiológiai Klinika, Budapest)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 09:00 óra

Címe: Kidney

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 10:00 óra

Címe: Vese

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 14. (csütörtök) 11:30 óra

Címe: Cardiovascularis ikervizsgálatok eredményei

Helyszín: SZTE ÁOK Radiológiai Klinika, Szemináriumi helység, Újklinika mély-földszint (Semmelweis u. 6.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.