Meghívó Dr. Szendi István habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SZENDI ISTVÁN, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Pszichiátriai Klinika, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 10:00 óra

Címe: Delírium

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 11:00 óra

Címe: Schizophrenia I (Clinical manifestations, course, assessment, diagnosis - and the core)

Helyszín: SZTE ÁOK Új Klinika Láng Imre előadóterem (Szeged, Semmelweis u. 6.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. március 4. (hétfő) 12:30 óra

Címe: A szkizofrénia heterogenitásának neurokognitív aspektusai – Neurocognitive aspects of the heterogeneity of schizophrenia

Helyszín: ÁOK SZAKK Neurológiai Klinika Megbeszélő Terme (Szeged, Semmelweis u. 6. V. em.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.