Meghívó Dr. Sárközy Márta habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SÁRKÖZY MÁRTA, elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE ÁOK Biokémiai Intézet)

Német nyelvű előadás:

Ideje: 2019. március 19. (kedd) 11:00 óra

Címe: Biochemie der Leber, Biotransformation

Helyszín: SZTE ÁOK Újklinika Nagyelőadó (Szeged, Semmelweis u. 8.)

Magyar nyelvű előadás:

Ideje: 2019. március 20. (szerda) 11:00 óra

Címe: A máj biokémiája, biotranszformáció

Helyszín: SZTE ÁOK Nagyoktatási Épület Nagyelőadó (Szeged, Dóm tér 13.)

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. március 19. (kedd) 13:00 óra

Címe: A megtartott ejekciós frakcióval járó szívelégtelenség létrejöttében szerepet játszó molekuláris mechanizmusok különböző betegségmodellekben

Helyszín: MTA SZAB Székház 1. emeleti előadóterem (Szeged, Somogyi u. 7.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.