Meghívó Dr. Buzás Krisztina habilitációs előadására

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

ELMÉLETI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. BUZÁS KRISZTINA, interdiszciplináris/elméleti orvostudományból PhD-val rendelkező tudományos főmunkatárs (SZTE FOK Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszék)

Magyar nyelvű előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 10:00 óra

Címe: Immunológia alapjai 1. - A veleszületett immunitás elemeinek bemutatása

Angol nyelvű előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 10:45 óra

Címe: Immunológia alapjai 2. - Az adaptív immunitás elemeinek bemutatása

Tudományos előadás:

Ideje: 2019. február 27. (szerda) 11:45 óra

Címe: A tumoros mikrokörnyezet elemeinek intercelluláris kommunikációja

Az előadások helyszíne: SZTE Fogorvostudományi Kar „A” épület tanterme (Szeged, Tisza Lajos krt. 64-66.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.