JP-dijazottak-2018
fotó: mta.hu

Junior Prima díjat vehetett át dr. Szalárdy Levente

A Magyar Tudományos Akadémia Székházában 2018. november 23-án idegrendszeri kutatásaiért Junior Prima díjat vehetett át Dr. Szalárdy Levente orvos (SZTE ÁOK Neurológiai Klinika)

Gratulálunk!

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.