Dr. Sohár Gellért István habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. SOHÁR GELLÉRT ISTVÁN, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Ortopédiai Klinika, Szeged)

Tantermi előadás:

Magyar nyelvű előadás: 2018. december 3. (hétfő) 10:00 óra

Címe: Csípő dysplasia

Angol nyelvű előadás: 2018. december 3. (hétfő) 11:00 óra

Címe: Hip dysplasia

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. december 3. (hétfő) 12:00 óra

Címe: A vázizomrendszer degeneratív elváltozásainak vizsgálata alapkutatási módszerekkel

Az előadások helyszíne: ÁOK Sebészeti Klinika Tanterem (Szeged, Szőkefalvi-Nagy B. u. 6.)

Dr. Kónya Zoltán
egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.