Dr. Novák Tibor Antal habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. NOVÁK TIBOR ANTAL, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika, Szeged)

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 11:00 óra

Címe: A fogágygyulladás szerepe a fenyegető koraszülésben, koraszülésben, méhen belüli növekedésbeni elmaradásban – The role of periodontitis in the threatening preterm delivery, preterm delivery and intrauterine growth restriction

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:00 óra

Címe: Koraszülés, IUGR (Intrauterine Growth Restriction - Méhen belüli növekedésbeni elmaradás), Dysmaturitas

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. december 4. (kedd) 12:45 óra

Címe: Pregnancy Care (Terhesgondozás)

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK Szülészeti- és Nőgyógyászati Klinika Tanterme (Szeged, Semmelweis u. 1.)

Dr. Kónya Zoltán
egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.