Dr. Hajdú Edit habilitációs előadása

M E G H Í V Ó

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

INTERDISZCIPLINÁRIS ORVOSTUDOMÁNY:

Dr. HAJDÚ EDIT, biológiatudományból PhD-val rendelkező egyetemi docens (SZTE ÁOK I. sz. Belgyógyászati Klinika, Szeged)

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 13:45 óra

Címe: Practice of antibiotic prophylaxis

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 15:00 óra

Címe: Az akut cystitis antibiotikum kezelésének hazai gyakorlata – Tratment of acut cystitis in the outpatient's practice

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2018. november 27. (kedd) 16:00 óra

Címe: Antibiotikum profilaxis gyakorlata

Az előadások helyszíne: SZTE ÁOK I.sz. Belgyógyászati Klinika könyvtár és tanterem (Szeged, Korányi fasor 8-10.)

Dr. Kónya Zoltán

egyetemi tanár

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.