Janeswalk

Jane's Walk - Mosolygós séta Szegeden

Olyan ingyenes közösségi városnéző sétára invitáljuk az érdeklődőket, amelyre egyidőben a Világ 212 városában kerül sor, a mosoly jegyében

Ingyenes közösségi városnéző séta Szegeden. Jöjjön el Ön is családjával, barátaival, nézzük meg együtt Szeged legszebb helyeit a belvárosban, és osszuk meg egymással az egyes helyekről szerzett információinkat, élményeinket :-)

Mindezt egy mosolygós, egy-másfél órás séta keretében úgy, hogy egy világméretű megmozdulás részesei vagyunk :-)
Május 4 és 6 között a Világ 212 városban, 36 országban, 6 kontinensen gyűlnek össze az emberek, hogy együtt felfedezzék, megbeszéljék és ünnepeljék lakókörnyezetüket.
Magyarországon Szegeden másodjára kerül sor Jane sétájára, melyre mindenkit szeretettel várunk, aki szereti Szeged csodás belvárosát, és egy másfél órás könnyed séta keretében azt még jobban szeretné megismerni. Szegeden a séta a Klauzál térről, az Oroszlános kúttól indul május 4-én 16 órakor.
A világméretű kezdeményezésről további információk a janeswalk.org oldalon olvashatóak.

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.