Dr_Lazar_Gyorgy

Dr. Lázár György professzort jelöli dékánnak a Kari Tanács

Az SZTE Általános Orvostudományi Karának Tanácsa 2018. április 12-i ülésén elfogadott döntése alapján Dr. Lázár György professzort javasolja a Kar dékánjának.

A rektori döntés után várhatóan 2018. július 1-én foglalhatja el hivatalát. Gratulálunk!

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.