Erasmus+ pótpályázati felhívás

Erasmus+ pótpályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2017/2018-as tanév 2. félévére tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra. Pályázat beadási határideje: 2017. szeptember 20.

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

További információ:

Szeptemberi pótpályázat

Az Erasmus honlapon: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/ megtalálhatják a 2017/2018. tanévre meghirdetett pótpályázati felhívást hallgatói és munkatársi (oktatói és adminisztratív) mobilitásokra.

Oktatói támogatások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon oktatóink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban csak egy pályázatot nyújtottak be.

Adminisztratív mobilitások: a szeptemberi pótpályázat keretében azon munkatársaink pályázhatnak, akik a tavaszi fordulóban nem nyújtottak be pályázatot.

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.