ST

Egyedülálló sportorvosi hallgatói szolgáltatás az SZTE-en

Az SZTE ÁOK Sportorvostani Tanszéke felméri a hallgatók sportolást befolyásoló rizikó faktorait. A Sportorvosi kérdőív a MODULO-ban mindenki által elérhető, kitölthető!

A Testnevelés kurzus hallgatói már elkezdték a kitöltést, de kérünk minden hallgatói jogviszonnyal rendelkező SZTE egyetemistát, aki rendszeresen amatőr vagy szabadidős sportot űz, tesztelje magát, segítse a kezdeményezést! Töltsd ki most!

Azokat, akiknél a kérdőív alapján kockázatot jelenthet a sportolás, időpont egyeztetést követően a nemrég megnyílt egyetemi sportorvosi rendelésen fogadják ingyenes konzultációra. Az országosan egyedülálló kezdeményezés célja a hallgatók biztonságos sportolásnak elősegítése, egészségtudatos magatartásuk erősítése.

Kísérd figyelemmel és kövesd a Sportorvostani Tanszék Facebook oldalát!

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.