dohanyzaskommunikacio

Dohányzáskommunikáció: Egészségnevelés a közösségi médián keresztül

Egy kurzus:

- ahol aktívan részt vehetsz a dohányzás visszaszorításában,

- ahol fejlesztheted a "dohányzás-kommunikációs" készségeidet,

- ahol az a feladat, hogy használd az online közösségi médiát!

Ez a "Dohányzáskommunikáció" kurzus: szabadon választható 2 kredit, az órák csütörtökön 17:00-kor vannak. Sajnos neptune-hiba miatt egyenlőre nem látod a kurzust a neptune rendszerében, de megoldjuk, indul a kurzus! Ha felkeltettük a figyelmedet, gyere el szeptember 14.-én 17:00-ra a Magatartástudományi Intézet Könyvtárába.

Részletek a kurzusleírásban >>

A tantárgy tematikája ide kattintva letölthető (pdf) >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.