kozig.oprogr.

Közigazgatási Ösztöndíjprogramok

Megjelent a Hivatalos Értesítő 48. számában a 2018. évi Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogram és a Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogram pályázati felhívása.

A Területi Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 1-31. között lehet jelentkezni az http://osztondijprogram.kormany.hu/ oldalon leírt módon, a program pedig 2018. február 1. napján indul.

Az Magyar Közigazgatási Ösztöndíjprogramra 2017. október 15. - november 15. között lehet jelentkezni ugyanezen az oldalon. Az MKÖ Program 2018. március 1. napján veszi kezdetét.

Az ösztöndíjprogramok legfontosabb információi ide kattintva letölhetők (pdf) >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.