K_F_Sz_K1

Korányi Frigyes Tudományos Fórum

A Korányi Frigyes Szakkollégium 2018 tavaszán immáron 23. alkalommal rendezi meg nagyszabású éves szakmai találkozóját, a Korányi Frigyes Tudományos Fórumot.

A konferencia alapvető célja, hogy közös rendezvény keretében biztosítson előadási lehetőséget a tudományos diákköri munkában részt vállaló orvos-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatóknak számára.

Jelen levélben invitáljuk Önöket mint aktív résztvevőket a Fórum angol nyelvű tagozatára (Frigyes Korányi Science Forum – RECOOP Student Conference), amely 2018. március 9-én a budapesti Szent Gellért Szállóban kerül megrendezésre. Kutatási eredményeik bemutatása a hat meghirdetett szekció egyikében lehetséges interaktív poszterprezentáció formájában (összefoglaló előadás, majd vita a poszternél). Felhívásunkat csatolmányként megtalálják.

Az absztraktok beadásának határideje: 2017. december 18.

Minden információt megtalálnak a honapunkon >>

Várjuk megtisztelő jelentkezésüket!

Korányi Frigyes Szakkollégium

Semmelweis Egyetem

A felhívás ide kattintva letölthető (pdf) >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.