dr_boros_mihaly_kiemelt

Szerb elismerés Boros professzornak

A Szerb Élettani Társaság (Serbian Physiological Society) aranyérmével tüntették ki Dr. Boros Mihály professzort. Gratulálunk!

Az elismerést kiemelkedő tudományos munkásságáért valamint a szerb magyar tudományos együttműködés terén elért eredményei miatt ítéltek oda számára Szabadkán, a szerb és a magyar élettani társaságok közös tudományos konferenciáján.

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.