Szemere_emlektabla

Felavatták Szemere professzor emléktábláját

A XIV. Down Szimpózium ünnepi tudományos ülésének keretében avatták fel április 28-án Dr. Szemere György professzor úr, az Orvosi Genetikai Intézet alapítójának, karunk volt dékánjának emléktábláját az Orvosi Genetikai Intézet Genetikai Tanácsadó Részlegének II. emeletén. Az ünnepségen Prof. Dr. Bari Ferenc, Karunk dékánja méltatta munkásságát.

Szemere_eml.

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.