o_sz_k_cs

Az angol eü szaknyelvi képzések jelentkezési határidejét meghosszabbították

Szerver meghibásodás miatt az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Szakfordítóképző Csoport honlapja nem működik, ezért az „Angol egészségügyi szaknyelvi fordító és kommunikátor képzés” jelentkezési határidejét meghosszabbították 2017. június 26-ig!

A jelenktezési lap ide kattintva letölthető (doc) >>

Érdeklődni a janik.gabriella@med.u-szeged.hu címen lehet!

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.