KMP

Az SZTE ÁOK Klinikai Módszertani Pályázatának nyertesei

Karunk februárban meghirdetett Klinikai Módszertani Pályázatán az alábbi munkatársak nyertek támogatást külföldi tanulmányútjukhoz, mely során új, a betegellátásban közvetlenül hasznosítható módszert, műtéti technikát sajátíthatnak el.

Dr. Deák Gábor, egyetemi tanársegéd, Urológiai Klinika

Desztináció: Párizs, Franciaország, Henri-Mondor Egyetemi Kórház, Urológia

Témakör: új endoscopos technikák elsajátítása

Dr. Sztanó Balázs, egyetemi adjunktus, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Dr. Szakács László, egyetemi adjunktus, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

Desztináció: UKSH Lübeck, Németország

Témakör: fej-nyaki brachyterápiás módszer elsajátítása

Gratulálunk az elnyert támogatásokhoz! A tanulmány utak után várjuk a szakmai bemutatókat!

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.