Semm.Res.Salon

Semmelweis Kutatói Szalon

A soron következő Semmelweis Kutatói Szalon 2017. június 6-án, kedden 17.00 órakor kerül megrendezésre a Semmelweis Szalonban (cím: 1085 Budapest, Üllői út 26.).

A tavaszi programsorozat záró eseményén az előadások és a diszkusszió a konzorciális együttműködések és pályázási lehetőségek témaköreivel foglalkoznak.

Program:

1. A "Hungarian Center of Excellence for Molecular Medicine (HCEMM)" projekt

Előadó: Prof. Buzás Edit, az MTA doktora, intézetigazgató

Semmelweis Egyetem Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

2. Eurolife hálózat és a CELSA

Előadó: Prof. Matolcsy András, az MTA doktora, intézetigazgató

Semmelweis Egyetem I. sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

Házigazda:

Prof. Hunyady László az MTA rendes tagja, dékán

Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar

Regisztráció a tudomanyos.rektorhelyettes@semmelweis-univ.hu e-mail címen

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.