mtmt2

MTMT2 halasztás

Az átállást későbbi időpontra halasztották. Az átállásra kitűzött legkorábbi új időpont 2017 novembere.

Az MTMT új szoftverrendszerére való átállás elvégzésére a Koordinációs Testület a 2017. június-júliusi időszakot határozta meg.

Mivel a tesztelések eredményei nem bizonyították az új szoftverrendszer problémamentes működését, az átállás július végéig való sikeres befejezése nem oldható meg.

Az új időpontról az MTMT adatait használó szervezetekkel történő egyeztetés után a Koordinációs Testület dönthet, várhatóan szeptemberben.

Korábbi hír:

Az MTMT Koordinációs Testület döntése értelmében az MTMT2-re való átállás a 2017. július 31-gyel végződő időszakban történik, a technikailag lehetséges legkorábbi időpontban.

Az MTMT központi adminisztrációjának legújabb tájékoztatása szerint 2017. június 15-ig még biztosan folytatható az MTMT jelenlegi programjában az adatbevitel és a bent lévő adatok módosítása. Az átállás pontos időpontjáról egyelőre nincs információ (https://mtmt2.mtmt.hu)

A teljes tájékoztató ide kattintva letölthető (pdf) >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.