TDK.2017

Pályázati felhívás a XXIV. Marosvásárhelyi TDK Konferencián való részvételre

A 2016. évi tavaszi és/vagy őszi helyi TDK konferenciára absztraktot beküldő hallgatók közül 10-en lehetőséget kapnak a XXIV. Marosvásárhelyi TDK Konferencián (2017. március 29 - április 1.) való részvételre.

A résztvevők pályázati úton kerülnek kiválasztásra.

A pályázati felhívást itt, a pályázati adatlapot pedig itt , illetve a TDK Tanács honlapján találják.

A marosvásárhelyi konferencián való részvétel az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett "Hazai Tudományos Diákköri műhelyek támogatása” című NTP-HHTDK-16 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-HHTDK-16-0022 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett "A Tudományos Diákköri tevékenység fejlesztése a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán" című projekt keretén belül valósul meg.

A pályázatok beadási határideje:

2017. január 30. (hétfő) 15:30

A nyomtatott pályázati anyagok leadása:

Kis Oktatási Épület, Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet titkársága

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.