erasmus

Erasmus+ pályázati felhívás az SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2018/2019-es tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra

Pályázat beadási határideje: 2018. február 11.

További információ:

ERASMUS+ program 2018/2019. tanévre szóló részletes pályázati felhívásai: http://www2.u-szeged.hu/erasmus/

Az E+ program legfontosabb változásai a 2018/2019. tanévben:

1. A 2018/2019. tanévtől emelkednek az Erasmus+ hallgatói ösztöndíjak, valamint az oktatói és adminisztratív mobilitási támogatások összegei.

2. A három támogatási kategória országcsoport-összetételében változás történt.

Pályázati felhívás (pdf) >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.