allami_kituntetesek1

Prof. Dr. Facskó Andrea a Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült. Gratulálunk!

Állami kitüntetéseket és szakmai díjakat adtak át augusztus 20-a, államalapító Szent István király ünnepe alkalmából. A Szegedi Tudományegyetem több munkatársa is elismerésben részesült.

Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere augusztus 20-a alkalmából a Pesti Vigadóban adott át állami kitüntetéseket. Kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Dr. Facskó Andrea, a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar tanszékvezető egyetemi tanára, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ elnöke.

Forrás: SZTEinfo

Tanári Testület ünnepi ülés

A Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Tanári Testületének ünnepi ülésére 2022. november 24-én (csütörtökön) 11.00 órakor került sor a Rektori Hivatal Dísztermében