eu_flag_erasmus_vect_pos

Pasteur Erasmus+ Pályázat

Módosult beadási határidő!

Első alkalommal került kiírásra a Pasteur Erasmus+ pályázat, melynek keretében a Szegedi Tudományegyetem Orvostudományi Karának hallgatói 3-6 hónap szakmai gyakorlatot tölthetnek el a franciaországi Pasteur Intézet laboratóriumaiban.

Pályázati feltételek:

Az SZTE ÁOK beiratkozott, érvényes hallgatói jogviszonnyal rendelkező, négy lezárt félévvel rendelkező hallgatói; PhD hallgatói.

A pályázat beadási határideje: 2017. március 31.

A részletes felhívás ide kattintva tölthető le (PDF)

A Pasteur Intézet szakmai gyakorlati helyei ide kattintva tölthető le (PDF)

Aktuális szakmai gyakorlati helyek 2016/2017-es tanévre vonatkozóan (PDF)

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.