palyazat

Nagyértékű műszer/készülék javítását támogató egyetemi pályázat

Az SZTE vezetése és az Interdiszciplináris Kiválósági Központ pályázati felhívása, amely nagyértékű műszerek/készülékek javítására kínál támogatási lehetőséget.

A felhívás az SZTE Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság honlapján is megtekinthető >>

A pályázatokat (nincs formanyomtatvány) legkésőbb 2016. december 9-ig lehet megküldeni Prof. Dr. Kemény Lajos Tudományos és Innovációs Rektorhelyettes részére postai úton.

A felhívás ide kattintva letölthető (PDF) >>

Cochlear_galeria

Alacsony kockázat, óriási siker. Így jellemezhetők azok a hallásjavító műtétek, amelyekből több mint ezret végeztek már el a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központjában. A süketen született kisgyermekeken segít és az időskori hallásvesztésre is megoldást jelent a Cochlear implantátuma. Gyártócégének képviselői Szegeden egyeztettek a további fejlesztési lehetőségekről a Prof. Dr. Rovó László által vezetett orvoscsoporttal.