medicina_top_dij

Kiváló Egyetem elismerést kapott a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

A díj odaítélésének indoklása szerint: "Az intézmény megújult infrastruktúrája, korszerűbbre cserélt gépparkja magas szolgáltatási és szakmai színvonalat biztosít."

Évről évre többen pályáznak a Medicina TOP évkönyvhöz kötődő kiválósági díjak elnyerésére. Az egészségügyi intézmények, vállalkozások, rezidensek körében a neves személyiségekből álló zsűri az idén tizenegy díjat ítélt meg az objektív minősítési rendszer alapján.

A Szegedi Tudományegyetem 2013. után immár másodszor kapott 2015. október 9-én ünnepélyes keretek között Kiváló Egyetem elismerést.

Az indoklás szerint az intézmény minőségirányítási rendszere a nagyszámú protokoll szabályozott működését teszi lehetővé. Az egynapos és sürgősségi rendszerben ellátott esetek magas száma korszerű belső betegutakra utal, gazdálkodása az egyetemek között konszolidáltnak tekinthető.

DSC_0386_keskeny

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 2022. november 16-18. között rendezte meg a helyi TDK Konferenciát.

DSC_0152

Minden idők legnépszerűbb, legsikeresebb TDK Estjét szervezték meg 2022. november 16-án este a Szent-Györgyi Oktatási Központban