B.BICE-_logo1-opt

B.BICE+ pályázati lehetőségek Brazíliába

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

Jelentkezési határidő: 2015. április 6.

A B.Bice oldala >>

Kutatási pályázatok >>

Innovációs pályázatok >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.