mentor-opt

Nemzetközi mentorokat keres az Egyetem

A Szegedi Tudományegyetem Nemzetközi Igazgatóság hallgatói mentorokat keres a 2015-2016-os tanévre. Olyan lelkes diákok jelentkezését várják, akik szívesen vállalnának mentorszerepet nemzetközi hallgatók mellett

Jelentkezni 2015. július 19. éjfélig lehet, angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az international@rekt.szte.hu címen. Francia nyelvismeret előny.

További részletek az SZTEInfo oldalán >>

DSC_0386_keskeny

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 2022. november 16-18. között rendezte meg a helyi TDK Konferenciát.

DSC_0152

Minden idők legnépszerűbb, legsikeresebb TDK Estjét szervezték meg 2022. november 16-án este a Szent-Györgyi Oktatási Központban