SZTE EHÖK XXX. Nevezéses Horgászverseny

XXX. Nevezéses Horgászverseny

2015. május 10., 06:00-17:00, a Deszki Horgásztónál az SZTE EHÖK szervezésében

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat idén 30. alkalommal rendezi meg a hagyományos Nevezéses Horgászversenyét 2015. május 10-én. Az eddigiekhez hasonlóan idén is oktatói, dolgozói és hallgatói kategóriákban lehet jelentkezni rendezvényünkre.

A horgászverseny részletes leírása megtalálható az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat honlapján. >>

LOREAL

Hetényi Anasztázia, a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar Orvosi Vegytani Intézet egyetemi docense az egyik nyertese a L’Oréal-UNESCO A Nőkért és a Tudományért elnevezésű díjnak.

kardinyito

A Szegedi Tudományegyetem a házigazdája az egyik legjelentősebb szív- és érrendszeri betegségekkel, kutatásokkal foglalkozó, nemzetközi konferenciának. A Szív- és Érrendszeri Tudományok Akadémiája Európai szekciójának nyolcadik ülését, a „8th European Section Meeting of the International Academy of Cardiovascular Sciences” című konferenciát szeptember 28. és október 1-je között bonyolítják le, világviszonylatban is kiemelkedő szaktekintélyek részvételével.