nyelv

PhD Német alapfokú nyelvvizsgára előkészítő tanfolyam

Alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdetünk teljesen kezdő, az ÁOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére.

A tanfolyam 26 órás, alapfokú PhD nyelvvizsgával végződik.
Kezdési időpont: 2014. szeptember 9.
A tanfolyam időpontja keddi napokon 15.30-17.00
Ár: 33.000.- Ft

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 5.
Jelentkezés: janik.gabriella@med.u-szeged.hu
Tel.: 06-62-425-521

Dr. Demeter Éva
egyetemi docens, szakvezető
SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport

A felhívás PDF-ben >>

Kovacs_Laszlo_gyertya

A SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika munkatársai szomorúan és mély fájdalommal értesültek arról, hogy a Klinika volt tanszékvezető egyetemi tanára 2022.08.09-én, 88 éves korában elhunyt. A professzor urat a Kar saját halottjának tekinti. Emlékét tisztelettel és alázattal megőrizzük!

Szukseges_Tennivalok_Elsosoknek

Gratulálunk sikeres felvételijéhez és üdvözöljük a Szegedi Tudományegyetem hallgatói körében! A felvételről szóló döntés a 2022/23. tanév I. félévére szól, a hallgatói jogviszonya pedig a beiratkozással jön létre. Ennek megszerzéséhez nyújtanak segítséget a tájékoztató következő oldalain olvasható lépések.