Grofcsik_3

Grofcsik András Emlékverseny (BME VBK)

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyész- és Biomérnöki kara által szervezett Grofcsik András Emlékverseny, ami egy komplex természettudományi problémamegoldó verseny, főleg a vegyipar területeire koncentráló feladatokkal.

A verseny időpontja 2023.02.20-21., a BME Vegyészkar Szent Gellért téren található CH épületében kerül megszervezésre.

Szeretettel várják 3 fős csapatok jelentkezését. Jelentkezni az alábbi Google formon keresztül tudnak az érdeklődők.

A verseny plakátja itt érhető el.

Hírek RSS

2023_NTA_nyari_tabor

Csernyák Milán és Fodor Virág, a Nemzeti Tudósképző Akadémia középiskolás diákjai, 2023. július 9-14. között egy hetet töltöttek Karunkon, hogy megismerkedjenek a gyógyszerkutatás különböző területeivel. Az orvosbiológia kutatások iránt érdeklődő 11. és 12. osztályos diákoknak megrendezett Ifjú Kutatók Nyári Táborának 16 résztvevője párosával beosztva különböző helyszíneken kapcsolódhatott be egy-egy kutatócsoport munkájába. A GYTK-ra érkező két diák nem csupán egy laboratóriumban dolgozhatott, hanem a GYTK mind a hat intézetébe ellátogathatott. Az alábbiakban olvashatják a nálunk eltöltött egy hétről szóló beszámolójukat.