PAMOK
fotó: http://www.petz.gyor.hu/

Petz Aladár Megyei Oktató Kórház a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló"1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet rezidens munkakör betöltésére

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozott idejű ÁEEK által meghatározott időtartamig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, 9024 Győr, Vasvári P. utca 2-4.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Általános orvosi feladatok ellátása a szakképzési tervben foglaltaknak megfelelően. A jelentkezéseket az alábbi szakterületekre várjuk. Aneszteziológia és intenzív terápia * Belgyógyászat * Csecsemő- és gyermekgyógyászat (a házi gyermekorvosi ellátás biztosítása érdekében) * Fül-orr-gégegyógyászat * Arc-állcsont szájsebészet * Klinikai onkológia * Fizikális medicina és rehabilitációs orvoslás * Gyermeksebészet * Ortopédia-traumatológia * Radiológia * Sebészet * Hematológia * Orvosi laboratóriumi diagnosztika * Mellkassebészet * Nukleáris medicina. A megpályázni kívánt szakterületet kérjük a borítékon feltüntetni. A kinevezés határozott időre szól, 3 hónapos próbaidővel.

A részletes pályázati kiírás ide kattintva letölthető (pdf) >>

kiemelt_osztondij_2018

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. A program célja, hogy segítse az átmenetet a középfokú- és felsőoktatás között. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni, a jelentkezési határidő: 2018. július 11., a legjobb pályázók akár 100.000 forint egyszeri támogatásban részesülhetnek.

dr_sonkodi_sandor

Az ÁOK Tanári Testületének 2018. június 12-i ünnepi ülésén Dr. Sonkodi Sándor emeritus professzorunk Pro Facultate Medicinae díjat vehetett át karunk dékánjától. Gratulálunk!