Friss hírek

2021. november 3.

Vál Község Önkormányzat háziorvosi körzet praxisjogának átadása >>>

2021. szeptember 23.

Kecskemét kertvárosi részében Háziorvosi Praxis eladó. A teljesen felszerelt, jelenleg is egy nővérrel működő rendelő a jövő év első felében átvehető.

Ár: megegyezés szerint. Érdeklődni névvel és telefonszámmal: ceginfo88@gmail.com

2020.. december 9.

Sopronban, 1800 fős felnőtt háziorvosi praxis nyugdíjba vonulás miatt eladó.

Gyakorlott asszisztencia, átvehető foglalkozás-egészségügyi rendelés.

Érdeklődni: +36302360200; nemeth-erzsebet@freemail.hu

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen