2018. február 16.
2018. február 15.

Egy épületbe kerülhet 2019 végére a Szegedi Tudományegyetem klinikai központjának gyermek és felnőtt infektológiai ellátása. A fertőző betegekkel foglalkozó, egyetemi tanszékként is működő, a járványügyi intézményekkel együttműködő SZTE Infektológiai Központot a Déli Klinikaparkban alakítják ki. A kormányzati támogatással megvalósuló fejlesztés hátteréről dr. Fendler Juditot, az SZTE kancellárját kérdeztük.

2018. február 12.
2018. február 09.

Egyetemi vers- és prózamondó valamint zenei versenyt, fotó-, színikritika-, dráma és verspályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája nappali tagozatos hallgatók számára.

2018. február 02.

1972 és 1984 között karunk dékánhelyettese volt. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

2018. január 26.

Az Általános Orvostudományi Karon második alkalommal került megrendezésre a legmagasabb, C szintű nemzetközi akkreditációval rendelkező angol nyelvű FELASA kurzus

2018. január 23.

2017. decemberében sikerrel zárult a Joint Program for European Medical Studies (JPEMS) program 2017/2018. évi szemesztere

2018. január 15.
A Szegedi Tudományegyetem Doktori Tanácsa az Általános Orvostudományi Karon 30 doktori fokozatot és 5 habilitációs oklevelet adományozott. Gratulálunk!
2017. december 19.

Három pályázó közül Prof. Dr. Rovó Lászlót választotta rektorjelöltjének a Szegedi Tudományegyetem Szenátusa 2017. december 18-i ülésén.

2017. december 04.

Érdeklődő középiskolásokkal és szüleikkel telt meg a Szent-Györgyi Albert Oktatási Központ Ivánovics terme Karunk Nyílt Napján.

2017. október 10.

Ott tanulhatsz, ahol a C-vitamint felfedezték…

2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

kancellar_nyito