2018. november 13.

A Szegedi Tudományegyetem Napját 2002 óta minden év november 11-én ünneplik.

2018. november 12.

Dr. Bari Ferenc professzor New Orleansban, a Tulane Egyetem Orvosi Karán Fisher-díjat kapott és őt kérték fel a 21. James W. Fisher emlékelőadás megtartására. Gratulálunk!

2018. november 12.

A felvételivel kapcsolatosan személyesen is kérdezhettek medikusainktól az SZTE road-show állomásain vagy nézzetek körül Felvételizőknek szóló menüpontunkban

2018. november 08.
2016. október 20.
2018. október 18.

Richter Tudós Klub az SZTE Szent-Györgyi Napokon

2018. október 30.

Vérdepót alakítottak ki a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ (SZTE SZAKK) Petri Gábor Klinikai Tömb első emeletén, így karnyújtási távolságra helyezkednek el a vérkészítmények az arra rászoruló betegek számára.

2018. október 30.
2018. október 25.

Gratulálunk!

2018. augusztus 03.

Az SZTE Általános Orvostudományi Kar hallgatókat vonzó képessége és tudományos teljesítménye jó, de ezt fenn kell tartani – véli az új dékán, Lázár György sebész professzor. Az SZTE új vezetőit bemutató és az előző ciklusról is képet adó sorozatunkban az SZTE ÁOK prodékánját, Bari Ferenc professzort is kérdeztük.

2017. július 25.

Csatlakozz az ÁOK Facebook oldalához, ha naprakészen szeretnél informálódni a szotés dolgokról!

honoris_causa
fotó: SZTEinfo

A Szegedi Tudományegyetem Napját 2002 óta minden év november 11-én ünneplik.

Bari