2014. augusztus

2014. augusztus 30.

A 2014. novemberi ANGOL Profex egészségügyi szaknyelvi nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdetünk. Megfelelő számú jelentkező esetén orvosi szaknyelvi tanfolyamot szervezünk angol nyelvből középfokon.

2014. augusztus 30.

Alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdetünk teljesen kezdő, az ÁOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére.

2014. augusztus 25.

A Tanulmányi Osztály a felújítási munkálatok elhúzódása miatt 2014. augusztus 28-ig a 141. és 147. számú irodában érhető el.

2014. augusztus 21.

Áder János, Magyarország köztársasági elnöke megbízásából Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere által kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként a Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült Prof. Dr. Benedek György.

2014. augusztus 19.

Elkészültek a magyar és az idegen nyelvű képzés órarendjei a 2014-2015. tanév I. félévére

2014. augusztus 12.

Az ebola-járvány veszélye újabban már az európai lakosságot is nyugtalanítja, mint az tapasztalható volt a közelmúltban hazánkban is. De valójában mi ez a betegség, amely idén tavasz óta elsősorban Közép-Afrikai országokban jelent meg, egyes kutatók szerint, talán az ottani erdőirtások nyomán szabadult ki vírusa.

2014. augusztus 12.

Az Általános Orvostudományi Kar Dékáni Hivatala és a Hivatalhoz tartozó szervezeti egységek működési rendje a nyári leállás időszakában

2014. október 30.

A Magyar Aneszteziológai és Intenzív Terápiás Társaság keretein belül 2013-ban megalakult a Perioperatív Hemosztázis Szekció.

2008. november 12.

ÁOK teszt1 form

dr_szarvas_ferenc_nekrologhoz

Dr. Szarvas Ferenc, a SZTE ÁOK I. Belgyógyászati Klinika professzor emeritusa 2020. június 30-án csendesen viselt betegségében végleg elszenderült. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

tombacz_dora_Lendulet

Hogyan lehetne hatékonyabbá tenni az egészségmegőrző diétás stratégiákat? Többek között erre a kérdésre is keresi a választ az SZTE Általános Orvostudományi Kar biológus adjunktusa: Tombácz Dóra évi 40 millió forint támogatással folytathatja a diéta és a sport kapcsolatával foglalkozó kutatásait.