2021. június

2021. június 23.

Elhunyt Dr. Kovács Ferenc, az SZTE SZAKK Kórházhigiénés Osztályának megbízott osztályvezetője. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

2021. június 21.

Védőnői szakmai napot tartottak az SZTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika és az Orvosi Genetikai Intézet szervezésében 2021. június 11-én, Szegeden az EFOP-3.6.1-16-2016-00008 projekt záró rendezvényeként

2021. június 15.

A skót kormány június 8-án új, 3 millió font értékű rendszert indított el - a Saltire Research Awards-ot a skót és az európai kutatók közötti kutatási együttműködésért

2021. június 01.

ELŐZETES TÁJÉKOZTATÁS

a Szegedi Tudományegyetem, mint munkáltató fenntartóváltása miatt a foglalkoztatottakat érintő jogállásváltozásáról nagyvonalakban.

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen