2020. március

2020. május 15.

A lenti linkeken tölthetik le és olvashatják a kari vezetés és a Távoktatási Operatív Bizottság által kiadott körleveleket és javaslatokat a távoktatással kapcsolatosan

2020. március 31.

A pszichiátriai betegek és hozzátartozóik, családjuk segítése érdekében az SZTE SZAKK Pszichiátriai Klinika munkatársai a koronavírus járvány időszakában telefonos segélyvonalat indítanak.

2020. március 20.

A lenti linken tölthetik le Dr. Makra Péternek, az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet egyetemi adjunktusának összefoglalóját a CooSpace rendszer vizsgáztatási lehetőségeiről.

2020. március 17.

A rendkívüli online oktatás elsődleges és hivatalos színtere a CooSpace, kérjük, onnan tájékozódjanak! Részletes információk a letölthető fájlban olvashatók!

2020. március 16.

Tájékoztató a 12 éven aluli gyermeket nevelők számára

2020. március 11.
2020. március 10.

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX egészségügyi szaknyelvi nyelvvizsgák (angol, német) kerülnek megrendezésre

2020. március 04.

Prof. Dr. Széll Márta Rektorhelyettes Asszony megbízásából tesszük közzé a HCEMM kutatócsoportok bővítésére kiírt – 2020 második negyedévére vonatkozó – előpályázati lehetőségről szóló tájékoztató levelet és az előpályázathoz szükséges adatlapot (Hi: 2020. március 27.)

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen