2020. július

2020. július 30.

Az Országos Vérellátó Szolgálat elindítja a "Véradó Medikusok Hete" kampányt, mely 2020. augusztus 3-9. között kerül megrendezésre intézeteikben valamint külső véradási helyszíneken

2020. július 21.

A Szegedi Tudományegyetemen a 2020/2021-es tanév első félévében, nappali és levelező tagozaton az oktatás megkezdésére három lehetséges modellt javaslunk a jelenleg érvényben lévő járványügyi szabályozás ismeretében, felkészülve a lehetséges korlátozó intézkedésekre, melyeket a fenntartó ír elő számunkra.

2020. július 08.

A pályázat benyújtásának feltételeit az OTDT honlapján elérhető Alapító Okiratból, valamint a 2020. évi pályázati kiírásból ismerhetik meg az érdeklődők

2018. március 28.

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen