2020. december

2020. december 21.
2020. december 10.

Dr. Deli László kardiológus, a gyulai Békés Megyei Központi Kórház nyugalmazott főorvosa, az SZTE ÁOK címzetes egyetemi docense 2020. november 23-án, 90 éves korában elhunyt. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

2020. december 10.

A SZTE SZAKK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika online játékos kérdőív kitöltésében kéri az iskolák diákjainak segítségét.

2020. december 04.

Hagyományosan a Szent-Györgyi Napok rendezvénysorozat biztosítja a keretet az előző év legjobb kari publikációinak bemutatására. A videókat a cikkek címére kattintva tekinthetik meg. A 2020. december 18-ig legtöbb nézettséget elérő cikkeket jutalomdíjban részesítjük.

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen