2019. március

2019. március 27.

Támogasd az egészségügyi felvilágosító munkát!

2019. március 25.

A Szegedi Akadémiai Bizottság Hepatogasztroenterológiai, valamint Sebészeti és Kísérletes Sebészeti Munkabizottsága a MGT Motilitás Szekciójával együttműködve hatodik alkalommal rendezi meg 2019. április 13-án, szombaton a „Szegedi Motilitási Napot”. A helyszín SZAB Székház (6720. Szeged, Somogyi u. 7.)

2019. március 22.

Fejes Roland IV. éves orvostanhallgatónk elnyerte az ESSR Walter Brendel fődíját. Gratulálunk!

2019. március 22.
2019. március 21.

Nyílt nap az Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Szakfordítóképző Csoportnál

2019. március 20.

Nógrádi Bernát képviseli a Kart az összegyetemi "Prezentációs technikák" versenyen

2019. március 19.
2019. március 08.

Meghívó a SZTE ÁOK Patológiai Intézet és a SZAB Orvostudományi Szakbizottság tudományos ülésére.

2019. február 28.

A Lakitelek Népfőiskola 2019 áprilisában Kína Kollégium néven indít, két éven keresztül, nyolc hétvégi alkalommal zajló szakirányú képzést. A képzés során a fiatal jelentkezők megismerkedhetnek a tradicionális és a modern Kínával, vallási, politikai és társadalmi rendszerével. Jelentkezni március 5-ig lehet.

dr_szarvas_ferenc_nekrologhoz

Dr. Szarvas Ferenc, a SZTE ÁOK I. Belgyógyászati Klinika professzor emeritusa 2020. június 30-án csendesen viselt betegségében végleg elszenderült. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

tombacz_dora_Lendulet

Hogyan lehetne hatékonyabbá tenni az egészségmegőrző diétás stratégiákat? Többek között erre a kérdésre is keresi a választ az SZTE Általános Orvostudományi Kar biológus adjunktusa: Tombácz Dóra évi 40 millió forint támogatással folytathatja a diéta és a sport kapcsolatával foglalkozó kutatásait.