2019. február

2019. február 28.

Az SZTE Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX egészségügyi szaknyelvi nyelvvizsgák (angol, német) a következő időpontban kerülnek megrendezésre: 2019. április 13.

2019. február 28.
2019. február 21.

A mérést azoknak ajánljuk, akik vagy fogyókúrájuk vagy épp testtömegnövelésük során szeretnék nyomon követni testösszetételük változását. A mérés ingyenes!

2019. február 21.
2019. február 20.
2019. február 19.

It is our pleasure to announce our Summer Schools 2019 in the field of health sciences and bioinformatics which will start on the 24th of June.

2019. február 13.

RARE Marathon néven egy két napig tartó ötletgyárat tartanak, hogy a digitális technológia segítségével közösen találjanak új utakat a ritka betegségekkel élők életének megkönnyítéséért. További részletek az esemény Facebook oldalán

2019. február 11.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája 2019. április 11-től május 17-ig rendezi meg a 16. Egyetemi Tavaszt.

2019. február 08.

Az SZTE ÁOK Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoportja alapfokú német PhD nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamot hirdet teljesen kezdő (esetleg újrakezdő) szinten az ÁOK, GYTK, FOK Doktori Iskoláiban tanulmányokat folytató hallgatók részére

2019. február 07.
2019. február 01.

Az ÁOK oktató-kutató, tudományos és betegellátó tevékenységet végző munkatársai szakmai tevékenységének folyamatos fejlesztése elősegítése érdekében meghirdetett 2018. évi Kari Kutatási Alap pályázatok támogatást nyert pályázói:

Online_kari_nyilt_nap_1170

A Nyílt Napot január 23-án online térben szervezzük, előadásokkal, chatszobákkal és sok orvosi SKILL videoval! A Nyílt Nap hetén látványos meglepetés filmmel is készülünk, kövessétek online csatornáinkat!

Sikeres_no_6

Prof. Dr. Széll Márta, Dr. Nagy Nikoletta és Dr. Farkas Klaudia, Dr. Csapó Edit és Dr. Fülöp Lívia aki a „L’Oréal – UNESCO A nőkért és a tudományért” kitüntetését átvehette. A hatodik díjazott, Dr. Farkas Eszter a L’Oréal-UNESCO Rising Talent nemzetközi díját kapta meg. Kövesd őket!