2016. február

A habilitációs előadás időpontja: 2016. március 11. 09:00

One of the ESR's aims is to attract the best students to our discipline. The Subcommittee on Undergraduate Education was established to suggest ways to standardise and promote the radiological education amongst medical students.

A kiállításmegnyitó helyszíne a Tanulmányi és Információs Központ kiállítási tere, időpontja 2016. március 1. 10:30

Az SZTE Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX szakmai nyelvvizsgák (angol, német) 2016. április 16-án kerülnek megrendezésre.

A Pro Jure Egyesület az Igazságügyi Orvostani Intézettel közreműködve egy formabontó előadásban mutatja be az orvosi és a jogi szakma találkozását, az igazságügyi orvostant.

A régiós egészségügyi intézmények képviselőit hívta össze egy tanácskozásra az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánja, Prof. Dr. Bari Ferenc.

A rendelő jól felszerelt, felújított, az önkormányzat segítőkész. Szükség esetén az önkormányzat bérlakást tud biztosítani.

Dr. Csernay László emeritus professzor olvasói levele a Délmagyarban

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen