2016. február

A habilitációs előadás időpontja: 2016. március 11. 09:00

One of the ESR's aims is to attract the best students to our discipline. The Subcommittee on Undergraduate Education was established to suggest ways to standardise and promote the radiological education amongst medical students.

A kiállításmegnyitó helyszíne a Tanulmányi és Információs Központ kiállítási tere, időpontja 2016. március 1. 10:30

Az SZTE Orvosi Szaknyelvi Kommunikációs és Fordítóképző Csoport szervezésében a PROFEX szakmai nyelvvizsgák (angol, német) 2016. április 16-án kerülnek megrendezésre.

A Pro Jure Egyesület az Igazságügyi Orvostani Intézettel közreműködve egy formabontó előadásban mutatja be az orvosi és a jogi szakma találkozását, az igazságügyi orvostant.

A régiós egészségügyi intézmények képviselőit hívta össze egy tanácskozásra az SZTE Általános Orvostudományi Kar dékánja, Prof. Dr. Bari Ferenc.

A rendelő jól felszerelt, felújított, az önkormányzat segítőkész. Szükség esetén az önkormányzat bérlakást tud biztosítani.

Dr. Csernay László emeritus professzor olvasói levele a Délmagyarban

dr_szarvas_ferenc_nekrologhoz

Dr. Szarvas Ferenc, a SZTE ÁOK I. Belgyógyászati Klinika professzor emeritusa 2020. június 30-án csendesen viselt betegségében végleg elszenderült. Emlékét tisztelettel megőrizzük!

tombacz_dora_Lendulet

Hogyan lehetne hatékonyabbá tenni az egészségmegőrző diétás stratégiákat? Többek között erre a kérdésre is keresi a választ az SZTE Általános Orvostudományi Kar biológus adjunktusa: Tombácz Dóra évi 40 millió forint támogatással folytathatja a diéta és a sport kapcsolatával foglalkozó kutatásait.