2015. szeptember

Szegedi kutatók is keresik az európai lakosok 15%-át érintő betegség gyógymódját.

Szeptember derekán az ország több egyetemi városa limfóma klubjának tagjai Budapesten, a Szent István téren demonstráltak. Ezt megelőzően az EMMI-ben előadásokon vettek részt.

Összefoglaló

ERASMUS+ programhoz kapcsolódó kiegészítő támogatásokra vonatkozó felhívások

A SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2015/2016. tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra hirdet pótpályázatot.

Előadás és szakmai vita a SZAB Székházban

Farkas Eszter az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet egyetemi docense

Megjelent Fehér György: Utazás Parkinzóniában – egy Parkinson-beteg naplója c. könyve

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.