2015. szeptember

Szegedi kutatók is keresik az európai lakosok 15%-át érintő betegség gyógymódját.

Szeptember derekán az ország több egyetemi városa limfóma klubjának tagjai Budapesten, a Szent István téren demonstráltak. Ezt megelőzően az EMMI-ben előadásokon vettek részt.

Összefoglaló

ERASMUS+ programhoz kapcsolódó kiegészítő támogatásokra vonatkozó felhívások

A SZTE ÁOK graduális és PhD hallgatói számára a 2015/2016. tanévre tanulmányi, szakmai gyakorlat támogatására szóló, ill. kombinált ösztöndíjra hirdet pótpályázatot.

Előadás és szakmai vita a SZAB Székházban

Farkas Eszter az Orvosi Fizikai és Orvosi Informatikai Intézet egyetemi docense

Megjelent Fehér György: Utazás Parkinzóniában – egy Parkinson-beteg naplója c. könyve

unkp_a_jovo_te_vagy

A 2021/2022. tanévi Új Nemzeti Kiválóság Program pályázati kiírásait 2021. április 19-én jelentették meg a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal, valamint az ÚNKP hivatalos honlapján.

szte_100_fb_esemeny_borito_

A tavalyi évhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül az SZTE Mozdulj!, amelynek főszervezői az SZTE Sportközpont/SZTE Sportiroda. A centenáriumi tanévhez kapcsolódva a versenykiírás az SZTE 100 elnevezést kapta. Csatlakozzatok!