2015. november

A Szegedi Nemzeti Színházban 2015. november 30-án, hétfőn 19:30 órás kezdettel a világhírű zongoraművész, Érdi Tamás ad jótékonysági hangversenyt.

Prof. Dr. László Ádám előadása december 10-én a SZAB székházban.

2015. november 28. 17:00
Szent József római katolikus jezsuita templom

A 2015. november 6 és 7 közötti rendezvénysorozaton több mint 15 elismert kutató előadásait hallgathatták meg a természettudományok iránt érdeklődő középiskolások és egyetemisták.

2015. december 4. (péntek)

ÁOK Gyermekgyógyászati Klinika és Gyermekegészségügyi Központ tanterme
Szeged, Korányi fasor 14-15.

Dr. Katona Renáta, a Szülészeti Klinika orvosa bejutott az Aranyanyu díj döntőjébe. A jelöltekre november 22-ig lehet szavazni.

Az SZTE ÁOK oktatói, hallgatói és munkatársai hétfő este gyertyagyújtással emlékeztek az elmúlt hetek terrorcselekményeinek áldozataira

Az SZTE Szenátusának november 7-i ünnepi ülése képekben.

Rendezvény a Magyar Tudományos Akadémia szervezésében.
Időpont: 2015. december 3. 14:00-17:00-ig.
Helyszín: MTA Székház, Nagyterem
(1051 Budapest, Széchenyi tér 9. II. em.)

Vegyes háziorvosi praxis eladó a Balaton északi partján, Zánka és a hozzá tartozó települések körzetében.

A 2015. november 12-15. közötti 22. Szent-Györgyi Napok, az annak kiemelkedő programját jelentő Richter Tudósklub nyitányaként Dr. Németh Györgyöt, a Richter Gedeon Nyrt. orvostudományi igazgatóját kérdeztük legújabb gyógyszerfejlesztésükről. A szakembert arra is kértük, fogalmazza meg a legfontosabb üzeneteket a kutatásban, az ipari kapcsolatok fenntartásában és fejlesztésében érdekelt egyetemünk munkatársai és hallgatói számára.

2015. november 19. csütörtök

Móra Ferenc Múzeum díszterme (Szeged, Roosevelt tér 1-3.)

Online_kari_nyilt_nap_1170

A Nyílt Napot január 23-án online térben szervezzük, előadásokkal, chatszobákkal és sok orvosi SKILL videoval! A Nyílt Nap hetén látványos meglepetés filmmel is készülünk, kövessétek online csatornáinkat!

Sikeres_no_6

Prof. Dr. Széll Márta, Dr. Nagy Nikoletta és Dr. Farkas Klaudia, Dr. Csapó Edit és Dr. Fülöp Lívia aki a „L’Oréal – UNESCO A nőkért és a tudományért” kitüntetését átvehette. A hatodik díjazott, Dr. Farkas Eszter a L’Oréal-UNESCO Rising Talent nemzetközi díját kapta meg. Kövesd őket!