2015. március

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

A Nemzeti Rákellenes Nap alkalmából

Cimkék: daganatkutatás

Karunk professzora a nemzeti ünnepen vehette át az elismerést

Hallgatóink a világ sokszínűségét mutatták be produkcióikkal

A forradalmian új LSM8 mikroszkópcsalád megérkezett Magyarországra!

Közösségformálás és tájékoztatás új munkatársaink számára

Idén is megrendezésre kerül a PhD Tudományos Napok a Semmelweis Egyetemen, a Doktorandusz Önkormányzat közreműködésével

Pályázni lehet orvos és orvostanhallgató kategóriában.

nyito_egyetemi_tajekoztato1

Az SZTE vezetői videóban tájékoztatták az egyetem polgárait a koronavírus okozta fertőzés terjedésének megelőzése érdekében tett intézkedésekről. Prof. Dr. Gellén Klára oktatási rektorhelyettes a távoktatással kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat, Prof. Dr. Lengyel Csaba elnök a Klinikai Központot érintő változásokat ismertette. Dr. Fendler Judit kancellár a munkavállalókra vonatkozó intézkedésekről tájékoztatott. Az elhangzottakat írásban foglaljuk össze.

online_kerdoiv

Országos epidemiológiai előrejelzési rendszert fejleszt a Szegedi Tudományegyetem több hazai felsőoktatási intézmény és kutatócsoport bevonásával. A pontos fertőzésterjedési modellezéshez a járvány kitörése előtti és utáni kapcsolati és utazási szokásokról gyűjtenek adatokat. A kutatást egy online kérdőív néhány percig tartó kitöltésével bárki segítheti.