2015. március

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

A Nemzeti Rákellenes Nap alkalmából

Cimkék: daganatkutatás

Karunk professzora a nemzeti ünnepen vehette át az elismerést

Hallgatóink a világ sokszínűségét mutatták be produkcióikkal

A forradalmian új LSM8 mikroszkópcsalád megérkezett Magyarországra!

Közösségformálás és tájékoztatás új munkatársaink számára

Idén is megrendezésre kerül a PhD Tudományos Napok a Semmelweis Egyetemen, a Doktorandusz Önkormányzat közreműködésével

Pályázni lehet orvos és orvostanhallgató kategóriában.

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.