2015. március

Lejárt pályázat!

A B.BICE+ nemzetközi együttműködési projektet az Európai Bizottság finanszírozza, azzal a céllal, hogy fokozza a kétoldalú együttműködést és párbeszédet a tudomány, a technológia és az innováció területén.

A Nemzeti Rákellenes Nap alkalmából

Cimkék: daganatkutatás

Karunk professzora a nemzeti ünnepen vehette át az elismerést

Hallgatóink a világ sokszínűségét mutatták be produkcióikkal

A forradalmian új LSM8 mikroszkópcsalád megérkezett Magyarországra!

Közösségformálás és tájékoztatás új munkatársaink számára

Idén is megrendezésre kerül a PhD Tudományos Napok a Semmelweis Egyetemen, a Doktorandusz Önkormányzat közreműködésével

Pályázni lehet orvos és orvostanhallgató kategóriában.

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen