2015. február

Jelentkezési határidő: 2015. március 20.

Ismét megrendezik a frankofónia hagyományos ünnepét, Szegeden is gazdag programkínálat várja az érdeklődőket.

A Szent-Györgyi Albert Baráti Kör 2015. március 6-án (pénteken) 16 órakor tartja közgyűlését a Gyermekklinika tantermében.

2015. február 24-én, székházában tartotta éves közgyűlését a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága.

A Szegedi Orvosképzés Fejlesztéséért Alapítvány köszöni a felajánlásokat

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben

Számos oktatóteremben hozzáférhető a vezeték nélküli Internet

Cimkék: eduroamszte áok

Különleges, Szent-Györgyi Albert szegedi és amerikai munkásságát áttekintő cikk-gyűjteményt ismerhetünk meg.

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek előadás helyszíne megváltozott

Angol Profex nyelvizsgára felkészítés

Együttműködő partnerünk, az Angers-i Egyetem június 29. és július 10. között rendezi meg nyári egyetemét.

2015. február 10-14. között zajlik az egészségtudományi karok közös TDK Konferenciája. Az előadások és kísérő rendezvények miatt több tantermi óra helyszíne változik.

Egyetem_Napja_nyito

Az SZTE centenáriumi tanévének Egyetem Napja rendezvénysorozatát 2021. november 13-án Ünnepi Szenátusülés zárta. Hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Napja alkalmából a felsőoktatási intézmény munkáját támogató jeles személyiségeknek Doctor Honoris Causa kitüntető címet, továbbá rangos egyetemi díjakat és elismerő okleveleket adományoz az universitas vezető testülete.

erem_oldalak_keskeny

A Szegedi Tudományegyetem alapításának centenáriuma tiszteletére a Magyar Nemzeti Bank 10 000 Ft névértékű ezüst, valamint 2000 Ft névértékű színesfém emlékérméket bocsátott ki a Szegedi Tudományegyetemen