2015. február

Jelentkezési határidő: 2015. március 20.

Ismét megrendezik a frankofónia hagyományos ünnepét, Szegeden is gazdag programkínálat várja az érdeklődőket.

A Szent-Györgyi Albert Baráti Kör 2015. március 6-án (pénteken) 16 órakor tartja közgyűlését a Gyermekklinika tantermében.

2015. február 24-én, székházában tartotta éves közgyűlését a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága.

A Szegedi Orvosképzés Fejlesztéséért Alapítvány köszöni a felajánlásokat

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben

Számos oktatóteremben hozzáférhető a vezeték nélküli Internet

Cimkék: eduroamszte áok

Különleges, Szent-Györgyi Albert szegedi és amerikai munkásságát áttekintő cikk-gyűjteményt ismerhetünk meg.

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek előadás helyszíne megváltozott

Angol Profex nyelvizsgára felkészítés

Együttműködő partnerünk, az Angers-i Egyetem június 29. és július 10. között rendezi meg nyári egyetemét.

2015. február 10-14. között zajlik az egészségtudományi karok közös TDK Konferenciája. Az előadások és kísérő rendezvények miatt több tantermi óra helyszíne változik.

Online_kari_nyilt_nap_1170

A Nyílt Napot január 23-án online térben szervezzük, előadásokkal, chatszobákkal és sok orvosi SKILL videoval! A Nyílt Nap hetén látványos meglepetés filmmel is készülünk, kövessétek online csatornáinkat!

Sikeres_no_6

Prof. Dr. Széll Márta, Dr. Nagy Nikoletta és Dr. Farkas Klaudia, Dr. Csapó Edit és Dr. Fülöp Lívia aki a „L’Oréal – UNESCO A nőkért és a tudományért” kitüntetését átvehette. A hatodik díjazott, Dr. Farkas Eszter a L’Oréal-UNESCO Rising Talent nemzetközi díját kapta meg. Kövesd őket!