2015. február

Jelentkezési határidő: 2015. március 20.

Ismét megrendezik a frankofónia hagyományos ünnepét, Szegeden is gazdag programkínálat várja az érdeklődőket.

A Szent-Györgyi Albert Baráti Kör 2015. március 6-án (pénteken) 16 órakor tartja közgyűlését a Gyermekklinika tantermében.

2015. február 24-én, székházában tartotta éves közgyűlését a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottsága.

A Szegedi Orvosképzés Fejlesztéséért Alapítvány köszöni a felajánlásokat

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben

Számos oktatóteremben hozzáférhető a vezeték nélküli Internet

Cimkék: eduroamszte áok

Különleges, Szent-Györgyi Albert szegedi és amerikai munkásságát áttekintő cikk-gyűjteményt ismerhetünk meg.

Sikeresen szerepeltek az ÁOK hallgatói

A digitális generációk tanulási képességsajátosságai, fejlesztési lehetőségek előadás helyszíne megváltozott

Angol Profex nyelvizsgára felkészítés

Együttműködő partnerünk, az Angers-i Egyetem június 29. és július 10. között rendezi meg nyári egyetemét.

2015. február 10-14. között zajlik az egészségtudományi karok közös TDK Konferenciája. Az előadások és kísérő rendezvények miatt több tantermi óra helyszíne változik.

pontottparti_szeged_2018

Szegeden is lesz Pont Ott Parti július 25-én, vagyis a felvételi ponthatárhúzás napján. A 2018-as felvételi ponthatárok kihirdetését együtt várhatják a Szegedi Tudományegyetemre jelentkezők a Dugonics téren.

avatas_kituntetesek

Az Általános Orvostudományi Kar Tanácsa díjat alapított azon külső személyeknek, oktató-kutatóknak, akik kiemelkedő munkásságukkal hozzájárultak a Kar oktató és tudományos tevékenységéhez.